Одна із сторін трикутника становить 0,6 другої, а третя сторона в 1,2 раза більша за другу. Знайти

сторони трикутника, який його периметр дорівнює 21 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Крохалев Никита.

Ответ:

Нехай друга сторона трикутника дорівнює х см, тоді перша 0,6 х см, а третя 1,2х см. Периметр трикутника дорівнює 0,6х+х+1,2х, що складає 21 см.

Маємо рівняння:

0,6х+х+1,2х=21

2,8х=21

х=21:2,8

х= 7,5 см.

Маємо : друга сторона трикутника дорівнює х=7,5 см, перша сторона дорівнює 0,6х=0,6*7,5= 4,5 см, третя: 1,2х=1,2*7,5= 9 см.

Відповідь: перша сторона трикутника 4,5 см, друга - 7,5 см, третя - 9 см.

Пошаговое объяснение: