Есептерді теңдеу құру арқылы шығару Гаухардың туған күніне бірнеше ұл және 12қыз келді Егер

барлығы 28бала келген болса онда туған күнге неше ұл келді ​

Ответы на вопрос

Отвечает Парыген Денис.

Ответ:

16

Пошаговое объяснение:

x+12=28

x=28-12

x=16

16+12=28