Власна швидкість катера дорівнює 19,8 км/год, а швидкість течії річки - 2,1 км/год. Яку відстань

подолає катер, рухаючись 3 год. за течією річки?

Ответы на вопрос

Отвечает Прокошева Юля.

Ответ:

65.7 км

Пошаговое объяснение:

19.8+2.1=21.9(км) з течією річки за 1 год

21.9*3=65.7(км)