Перше число в 3 рази більше, ніж друге. Якщо перше число зменшити на 7, а другей збільшити на 13,

то отримаємо рівні числа. Знайти перше число.

Ответы на вопрос

Отвечает Урывская Ярослава.

Ответ:

Пусть, 1 число-3х,2число-х

3х-7=х+13

3х-х=13+7

2х=20

х=20:2

х=10

Значит, 1 число-10*3=30

Ответ:30-1ое число