В автобусi була однакова кiлькiсть. Пicля того як з першого автобуса вийшло 4 пасажири а з

другого-12 пасажирiв у першому залишилося удвiчi бiльше нiж у другому. Скiльки пасажирiв було в кожному автобусi спочатку? Допоможiть

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Відповідь:

по 20 пасажирів

Покрокове пояснення:

x-4=2(x-12)

x-4=2x-24

-x=-20

x=20