Двом школам виділили на ремонт однакову суму грошей. Коли для першої школи придбали будівельні

матеріали вартістю 20000 грн, а для другої – вартістю 12000 грн, то в розпорядженні другої школи залишилось грошей у 9 разів більше, ніж у першої. Скільки гривен виділили кожній школі?

Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Евгений.

Ответ:84000

Розвязання: 20000-12000=8000

8000*9=72000

72000+12000=84000