На ремонт школи витратили 43 400 грн. З них 35% заплатили за роботу, а решту — за будівельні

матеріали. Скільки коштували будівельні матеріали? дам 40 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Свищёв Фёдор.

Ответ:

43400= 100%

35%= 43400/100×35= 15190 - Заплатили за роботу

43400-15190=28210 За будівельні матеріали

Отвечает Схождение Развал.

Ответ:

28210. Омшмшпгагагпгргигиг