На ремонт школи витратили 4340 грн. Із них 35% заплатили за роботу, а решту на будівельні

матеріалти. Скільки коштували будівельні матеріали?

Ответы на вопрос

Отвечает Голубев Фёдор.
4340 : 100*35% = 1519 ( это 35% которых заплатили за работу. )
4340-1519=2821 ( Останется после платы за работу)
То есть 2821 останется на будівельні матеріали .
Отвечает Лаврентьев Максим.
1)4340:100*35=1519 за роботу
2) 4340-1519=2821 за будівельні матеріали