Двом школам виділили на ремонт однакову суму грошей. Коли для першої школи придбалибудівельні

матеріали вартістю 60 000 грн, а длядругої - вартістю 30 000 грн, то в розпорядженнідругої школи залишилося грошей в 1,5 раза біль-ше, ніж у першої. Скільки гривень було виділенокожній школі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шульга Никита.

Ответ:

x это то что осталось от первой школы

1.5x = x + 60000- 30000 \\ 1.5x - x = 60000 - 30000 \\ 0.5x = 30000 \\ x  = 30000 \div 0.5 \\ x = 60000

60000+60000=120000

ответ:

120000 грн было выделено каждой школе