Велосипедист першого дня тренувався 4години и подолав 50 км.Скильки километрив вин подолав другого

дня,якщо тренувався 6 год и рухався з тою самою швидкистю?Ришить з поясненням

Ответы на вопрос

Отвечает Медведев Олег.

Ответ: 1)50:4=12.5- за 1 годину

2)12.5*6=75 км

Отвечает Кошара Артём.

Ответ:75км

Пошаговое объяснение:

В значимо швидкість: відстань поділемо на час

50:4=12,5(км/год)

В значимо відстань у других день:

швидкість помножимо на час:

12,5*6=75 (км)