Велосипедист першого дня тренувався 4 год,а другого 6 год.Другого дня вин проихав на 25 км

бильше,ниж першого,рухаючись з однаковою швидкистю.Скильки километрив долав велосипедист кожного дня? З поясненням

Ответы на вопрос

Отвечает Богданов Иван.

Ответ:

6-4=2 год другого дня подолав більше

25:2=12,5 км/год швидкість велосипедиста

4*12,5=50 км першого дня

6*12,5=75 км другого дня