При якому значенні b коренем рівняння (b - 5 )x = 7 + 3b є число 4?Памагите плсПж


Ответы на вопрос

Отвечает Ситкина Полина.

Потрібно просто підставити 4 замість х:

(b−5)4 = 7+3b

4b−20 = 7+3b

4b-3b = 7+20

b = 27

Перевіримо:

(27−5)x = 7+3×27

22x=88

x=4