СРОЧНО Знайдіть периметр прямокутного трикутника, якщо йогоплоща становить 120 см(квадратних), а

довжина гіпотенузи дорівню26 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Нестерук Тетяна.

Ответ:

68 см

Пошаговое объяснение:

пусть катеты а и b

тогда по условию:

ab = 240

a² + b² = 26²

(a + b)² = a² + b² + 2ab = 676 + 480 = 1156

a + b = 34

P = 2(a + b) = 68 (см)