У прямокутному трикутнику з гострим кутом 56° знайдіть кут який утворює: в) висота проведена з

вершини прямого кута з кожним із катетів.

Ответы на вопрос

Отвечает Кулумшина Альбина.

Ответ:  56° 34°

Пошаговое объяснение:    

180-90-56 = 34° второй острый ∠

∠ 1 = 180-90-56 = 34°

∠2 = 180-90-34 = 56°