Коли батькові було 30 років Іванку було 6 років.Тепер Іванкові 11 років.Скільки років батькові


Ответы на вопрос

Отвечает Логина Мария.

Ответ:

35 р

Пошаговое объяснение:

30 +5 = 35

Отвечает Щеповалова Маша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

11-6=5

30+5=35

35 років