Діагональ ромба утворює з його стороною кут 35°. Знайдіть град. міру більшого кута ромба​


Ответы на вопрос

Отвечает Мемех София.

У ромба протилежні кути рівні.Діагональ є бісектрисою кута ,тобто ∠1=∠3=35°*2=70°.Сума кутів, прилеглих до однієї сторони ромба, дорівнює  180°:знайдемо ∠2 і ∠4 :180-70°=110°

ВІдповідь:більший кут ромба дорівнює 110°

Отвечает Мемех София.

Ответ:

110

Пошаговое объяснение:

АBCD - ромб; т.О - точка перетина діагоналей; BD і AC - діагоналі; діагоналі ромба є бісектрисами його кутів.

∠ABC = 2×∠ABO = 2×35°=70°.

Сума кутів ромба - 360°, протилежні кути рівні.

Нехай більший кут дорівнює х°, тоді:

2×70° + 2х = 360° |÷2

70° + x = 180°

х = 110°