Довжина прямокутного паралелепіпеда 6,3 см, що становить 7/15 його довжини, а висота становить 90%

довжини. Обчисліть об'єм паралелепіпеда. Помогите срочно надо!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Даниленко Вика.

Ширина прямокутного паралелепіпеда 6,3 см, що становить 7/15 його довжини, а висота становить 90% довжини. Обчисліть об'єм паралелепіпеда.

Ответ:

1033,3575 см³

Пошаговое объяснение:

6,3:7*15=13,5 (см) довжина

0,9*13,5=12,15 (см) висота

6,3*13,5*12,15=1033,3575 (см³) об"єм