Якщо туристів розмістити в наметах по 4 особи, то трьом туристам місць не вистачить. Якщо їх

поселити по 6 осіб, то три місця залишаться вільними.Скільки туристів?

Ответы на вопрос

Отвечает Сауткин Александр.

Ответ:

15 туристів

Пошаговое объяснение:

нехай палаток буде х

4х + 3 = 6х - 3

4х - 6х = -3 - 3

- 2х = - 6

х = -6 : (-2)

х = 3 палатки

3 * 4 + 3 = 12 + 3 = 15 туристів