Велосипедист був у дорозі 6 годин, а пішохід- 2 години.Велосипедист проїхав 72 км, а пішохід

пройшов-10 км.На скількі швидкість пішохода менша за швидкість велосипедиста

Ответы на вопрос

Отвечает Потапов Захар.
72:6 - 10:2=12-5=7 км/ч
ответ: на 7 км/ч