помогите пожалуйста. Периметр основи правильної трикутної піраміди дорівнює 12см. Обчислити апофему

піраміди, якщо бічні ребра дорівнюють 2√10 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Кубик Дима.
SK - апофема
SK = 36^1/2 = 6 (SK > 0)
Ответ: 6