Iз протилежних берегiв озера пливуть назустрiч один одному двоэ хлопцiв. Один iз них за хвилину

пропливаэ 70м, а другий - 60м. Яка ширина озера в цьому мiсцi, якщо хлопцi почали плисти одночасно i зустрiлися через 7 хвилин

Ответы на вопрос

Отвечает Сокол Георгий.

Ответ:

Ширина озера в цьому місці становить 910 метрів.

Пошаговое объяснение:

Iз протилежних берегiв озера пливуть назустрiч один одному двоє хлопцiв. Один iз них за хвилину пропливає 70м, а другий - 60м. Яка ширина озера в цьому мiсцi, якщо хлопцi почали плити одночасно i зустрiлися через 7 хвилин

Спершу з'ясуємо, яку швидкість мають хлопці.

  • Швидкість – це шлях, пройдений за одиницю часу.

Щоб знайти швидкість, треба пройдений шлях поділити на час:

v = S / t

Швидкість першого хлопця (v₁) =  70 м / 1 хв = 70 м/хв.

Швидкість другого хлопця (v₂)  =  60 м / 1 хв = 60 м/хв.

Розв'язання

1 спосіб

Щоб знайти пройдений шлях (S), треба швидкість (v) помножити на час (t):

S = v ⋅ t

1) Яку відстань проплив перший хлопец до зустрічі за 7 хв?

70 · 7 = 490 (м) - відстань яку проплив перший хлопец до зустрічі

2) Яку відстань проплив другий хлопец до зустрічі за 7 хв?

60 · 7 = 420  (м) - відстань яку проплив перший хлопец до зустрічі

3) Яка відстань між протилежнимі берегами?

490 + 420 = 910 (м) - ширина озера

2 спосіб

Ми знаємо, що хлопці пливуть назустріч один одному протягом 7 хвилин.  

  • Швидкість зближення – це відстань, пройдена двома об'єктами назустріч один одному за одиницю часу.
  • Щоб знайти швидкість зближення, треба додати швидкості об’єктів.
  • Щоб знайти відстань, потрібно швидкість зближення помножити на час до зустрічі.

1) Яка швидкість зближення?

70 + 60 = 130 (м/хв) - швидкість зближення

2) Яка відстань між протилежнимі берегами?

130 · 7 = 910 (м) - ширина озера

Відповідь: 910 м

#SPJ1