Дві бригади проклали 6480 м. дороги. Перша бригада працювала 4 дні, а друга - 5 днів. Скільки

метрів дороги проклала кожна бригада?

Ответы на вопрос

Отвечает Шибаков Александр.
1) 4 + 5 = 9 (дн.) - работали бригады
2) 6480 : 9 = 720 (м) - делали за 1 день
3) 720 · 4 = 2880 (м) - сделала 1-я бригада
4) 720 · 5 = 3600 (м) - сделала 2-я бригада