Обчисліть площу фігури, обмеженою параболаю y=-x^2+6 і прямою y=2x+3.


Ответы на вопрос

Отвечает Ерилова Анастасия.
Найдём предел интеграла↓
-x^2+6=2x+3
-x^2+6-2x-3=0
x^2+2x-3=0
D=16
 x_{1,2} = \frac{-2(+/-)4}{2}
 \left \{ {{ x_{1} =-3} \atop { x_{2} =1}} \right.
 \int\limits^1_{-3} (3-2x-x^2)dx= \int\limits3-2x-x^2dx|1;-3=3*1-1^2- \frac{1^3}{3} -(3*(-3)-(-3)^2- \frac{(-3)^3}{3} )= \frac{32}{3}
Ответ:  \frac{32}{3}