Перша табірна група пройшла 2860 м, що становило третину від довжини денного маршруту. Ця відстань

була на 1176 м більшою від чверті денного маршруту другої табірної групи. Яка довжина маршруту кожної табірної групи?

Ответы на вопрос

Отвечает Лапин Ростислав.

Ответ:

довжина маршруту першої табірної групи становить 8580 метрів, а довжина маршруту другої табірної групи становить 16144 метри.

Пошаговое объяснение:

Давайте розв'яжемо цю задачу. Позначимо загальну довжину денного маршруту як "х". За умовою, перша табірна група пройшла 2860 м, що становить третину від довжини маршруту. Таким чином, ми можемо записати рівняння:

2860 = (1/3) * x

Зараз давайте знайдемо довжину маршруту другої табірної групи. За умовою, ця відстань була на 1176 м більшою від чверті денного маршруту другої табірної групи. Ми можемо записати рівняння:

2860 + 1176 = (1/4) * x

Тепер ми можемо розв'язати ці два рівняння, щоб знайти довжину маршруту кожної табірної групи. Давайте це зробимо:

(1/3) * x = 2860

x = 2860 * (3/1)

x = 8580

Таким чином, загальна довжина маршруту дорівнює 8580 метрів. Тепер давайте знайдемо довжину маршруту другої табірної групи:

(1/4) * x = 2860 + 1176

(1/4) * x = 4036

x = 4036 * (4/1)

x = 16144

Отже, довжина маршруту першої табірної групи становить 8580 метрів, а довжина маршруту другої табірної групи становить 16144 метри.