Допоможіть зробити задачу. Сума трьох чисел - 301. Перше число 89, друге - на 46 більше, ніж

перше. Чому дорівнює третє число?

Ответы на вопрос

Отвечает Бегоян Рипсимэ.
89+46=135-2 число
89+135=224-1 и 2 вместе
301-224=77-3 число