У коробці 60 тістечок,30% усіх тістечок з кремом.Скільки тістечок з кремом?


Ответы на вопрос

Отвечает Сердюк Іра.
60-100%
х - 30%
х=60*30:100=18
Отвечает Рыженко Андрей.
1) 60*0,3=18 (шт) 
Відповідь: 18 шт тістечок з кремом.