Будь Ласка! Допоможіть!ДУЖЕ ТЕРМІНОВО!Кондитера виготовив в перший день 2/7 усіх тістечок, у другий

3/7 усіх тістечок, а втретій решту 16 тістечок. Скільки він виготовив за прший та другий дні?​ Складіть рівняння і розв'яжіть задачу.

Ответы на вопрос

Отвечает Караушу Коля.

Відповідь:

Нехай виготовив всього х тоді в перший день 2/7х, у другий 3/7х, в третій 16. Всього разом 2/7х+3/7х+16=х

х-5/7х=16

2/7х=16

х=16*7/2

х=56 всього

в перший день 2/7*56=16 в другий день 3/7*56=24

Покрокове пояснення: