У двох будинках по 4ри пидизди.У першому будинку у кожному 26 квартир,а в другому 36 квартир.На

скильки бильше у другому будинку ниж у першому? Розвязати 2вома спобами

Ответы на вопрос

Отвечает Бочкарёв Артём.
1 спосіб
1) 26 · 4 = 104 (к.) - у першому будинку;
2) 36 · 4 = 144 (к.) - у другому будинку;
3) 144 - 104 = 40 (к.)

2 спосіб
1) 36 - 26 = 10 (к.) - на скільки більше квартир у кожному під’їзді другого будинку;
2) 10 · 4 = 40 (к.)
Відповідь: на 40 квартир більше у другому під’їзді.