як розвязати задачу В одному ящику було 25 кг цибулі.а в другому 15 кг .Всю цибулю розклали у 5

сіток порівну.Скільки кг цибулі у кожній сітці.

Ответы на вопрос

Отвечает Максакова Екатерина.
25+15=40(кг) - всего лука в 2 ящиках
40:5=8(кг) - в каждой сетке.
Отвечает Байдарбеков Искандер.
25 + 15 = 40 кг цибулі разом
40 ÷ 5 = 8 кг в одній сітці