Розв'яжи задачу двома способами. У сітці було 12 кг цибулі.Першого дня продали 4кг цибулі,а

другого-5кг.Скільки кг цибулі залишилося в сітці?

Ответы на вопрос

Отвечает Матасова Женя.

І спосіб:
1) 4+5=9(кг)- цибулі продали за два дні разом;
2) 12-9=3(кг) - цибулі залишилось в сітці.
ІІ спосіб:
1) 12-4=8(кг) - цибулі залишилось після продажу першого дня;
2) 8-5=3(кг) - цибулі залишилось в сітці.