ПОМОГИТЕ РЕШИТЬСРОЧНО!!! Користуючись формулою об єму прямокутного паралелепіпеду V=SH, обчислыть:

1) об єм V, якщо S = 12 см. кв, H = 7 см; 2) площу S основи, якщо V = 1554 м. куб., H = 37 м. 3) висоту H, якщо V = 3264 дм куб., S = 192 дм. кв.

Ответы на вопрос

Отвечает Іващенко Вікторія.

1)V=SH
V=12*7=84 см кв
2)S=V/H
S=1554/37=42 см кв
3)H=3V/S
H=3*3264/192=51 дм кв

Вроде так?!