Перетвори до найменшого відношення цілих чисел. 0,5: 2,9=​

1 0

Ответы на вопрос

Отвечает Мятова Софья.

Ответ:

5/29

Пошаговое объяснение:

0,5 : 2,9 = 0,5/2,9 = (0,5*10)/(2,9*10) = 5/29 или

5 : 29

Отвечает Огієвич Настуся.

Ответ:

5/29

Пошаговое объяснение:

Чисельник і знаменник помножимо на 10, щоб десяткові дроби перетворити на цілі числа:

0,5/2,9 = 5/29