СРОЧНО ПОМОГИТЕ КТО ТО!!! ДАЮ 50 БАЛЛОВ!!! Задай значення для a, b, c так, щоб a було парним, b

ділилось на 3, а c ділилось на 9. Знайди об‘єм, площк поверхні та довжину всіх ребер прямокутного паралелепіпеда

Ответы на вопрос

Отвечает Барышев Андрей.

Пошаговое объяснение:

Щоб a було парним, можна взяти, наприклад, a = 2.

Щоб b ділилось на 3, можна взяти, наприклад, b = 6.

Щоб c ділилось на 9, можна взяти, наприклад, c = 18.

Об'єм прямокутного паралелепіпеда обчислюється за формулою V = a * b * c. Підставляючи відповідні значення, отримуємо V = 2 * 6 * 18 = 216.

Площа поверхні прямокутного паралелепіпеда обчислюється за формулою S = 2(ab + ac + bc). Підставляючи відповідні значення, отримуємо S = 2(2*6 + 2*18 + 6*18) = 2(12 + 36 + 108) = 2(156) = 312.

Довжина всіх ребер прямокутного паралелепіпеда обчислюється за формулою P = 4(a + b + c). Підставляючи відповідні значення, отримуємо P = 4(2 + 6 + 18) = 4(26) = 104.