Ребят очень нужно Сестрички Павлінка, Люба і Катя вирішили купити подарунок мамі на День Матері і

дістали гроші зі своїх скарбничок. У Павлінки збережень було у 5 рази більше ніж у Каті і на 12,1 грн більше ніж у Люби. Скільки грошей дала кожна сестричка, якщо вартість подарунку становила 490,6 гривень?Павлінка — Люба — Катя —

Ответы на вопрос

Отвечает Становов Андрей.

Ответ:

Павлінка - 228,5 гривен

Люба - 216,4 гривен

Катя - 45,7 гривен

Пошаговое объяснение:

Пусть х - сбережения Кати (грн)

Тогда 5х - сбережения Павлинки (грн)

Тогда 5х-12,1 - сбережения Любы (грн)

Зная по условию, что всего у них 490,6 гривен составим и решим уравнение:

х+5х+5х-12,1=490,6

11х-12,1=490,6

11х=490,6+12,1

11х=502,7

х=502,7:11

х=45,7 (грн) - сбережения Кати

5х=5*45,7=228,5 (грн) - сбережения Павлинки

5х-12,1=5*45,7-12,1=228,5-12,1=216,4 (грн) - сбережения Любы