7. Выпиши примеры с ответом 15. 14+1 17-2 12+2 18-3 16-1 11+5​


Ответы на вопрос

Отвечает Кулаева Алина.

Ответ:

Звісно, ось прості приклади, де сума або різниця чисел дає відповідь 15:

1. 14 + 1 = 15

2. 17 - 2 = 15

3. 12 + 3 = 15

4. 18 - 3 = 15

5. 16 - 1 = 15

6. 11 + 4 = 15

Ці приклади показують різні комбінації додавання та віднімання чисел, що дають результат 15.