A) v, якщо а=5 см, в=3,2см, с= 8см б) c, якщо v=1620 дм, а=12 дм, в =15 дм.


Ответы на вопрос

Отвечает Калиничева Алёна.

Ответ:a) V = 5 см * 3,2 см * 8 см = 128 см³

б) V = a*b*c, тому c=V/(a*b)=1620 дм³/(12 дм*15 дм)=9 дм

в) ab=56 м², тому b=56 м²/a. Підставляєми це в формулу об'єма: V=a*

Пошаговое объяснение:

надеюсь помогла