Порівняйте значення виразів: 1,2 : 0,6 + 10 i 1,5 - 2 + 8.​


Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

1) 1,2 : 0,6 + 10 = 2 + 10 = 12.

2) 1,5 - 2 + 8 = -0,5 + 8 = 7,5.

Отже, значення першого виразу дорівнює 12, а другого - 7,5.

С переводчика я не знаю украйнский :/

Отвечает Танасійчук Адріан.

Ответ:Більше

Пошаговое объяснение:1,2/0,6=2+10=12

1,5-2=-0,5+8=7,5
12 більше 7,5.