з двох міст назустріч один одному виїхали два автобуси швидкість яких 42 км/год і 68 кмгод

зустрілися через 4 години, яка відстань між цими містами

Ответы на вопрос

Отвечает Бабич Анастасия.

Ответ:

360 км .

Пошаговое объяснение:

S = v • t , де

S - це відстань ,

v - це швидкість ,

t - це час .

1) 42 + 68 = 90 (км/год) - швидкість двох автобусів .

2) 90 × 4 = 360 (км.) - відстань між цими містами .

Відповідь : 360 км - відстань , яку подолали два автобуси .