P прямоугольника = 16 смодна сторона на 4 см больше другой​


Ответы на вопрос

Отвечает Подлипаев Александр.

Ответ:

Pпр=a+a+b+b
16 = 2 * (2x + 4)

Поділимо обидві сторони на 2:

8 = 2x + 4

Віднімемо 4 від обох сторін:

8 - 4 = 2x

4 = 2x

Тепер поділимо обидві сторони на 2, щоб знайти значення x:

4 / 2 = 2x / 2

2 = x

Отже, одна сторона прямокутника дорівнює 2 см, а інша сторона (x + 4) дорівнює 2 + 4 = 6 см. Таким чином, розміри прямокутника - 2 см на 6 см.