. Розв'яжи рiвняння. Зроби перевірку. a) 6 x + 11 = 29; 6) у : 4 - 48 = 25​


Ответы на вопрос

Отвечает Бебешкин Бебешка.
Ответ

6.x+11=29

6x+11=29

6x=29-11

6x=18

x=18:6

x=3

Ответ: 3