2.Косу мен көбейтудің терімділік қасиетін қолдана отырып, есептеңіз: a) (716+18)+84; b) 25-(32.5);​


Ответы на вопрос

Отвечает Хассан Салам.

Ответ:

(716+18)+84=734+84=818

25-(32•5)=25-160= -135