відстань між двома містами 620км. Із цих міст одночасно назустрічь один одному виїхали два

автомобілі. один зі швидкістю 69км/ год, другий-67,4км/ год якою відстань через 4 години? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Рапихов Алибек.

Ответ:

1.)74,4км

Пошаговое объяснение:

1.відстань між двома містами 620км. Із цих міст одночасно назустрічь один одному виїхали два автомобілі. один зі швидкістю 69км/ год, другий-67,4км/ год якою відстань через 4 години? ​

Решение:

69+67,4=136,4км/ч - скорость сближения.

136,4*4=545,6км - проехали они вместе

620-545,6=74,4км