6 Реши уравнения. 18 000+300+x= 20 000 75 900- y = 45 000 + 5 000 ТВОРЧЕСКАЯ РАБОТА В ГРУППЕ​


Ответы на вопрос

Отвечает Прищепа Никита.
Звідси можна вирішити обидва уравнення:

1. 18,000 + 300 + x = 20,000
Спростимо спочатку ліву сторону, додавши 18,000 і 300:
18,300 + x = 20,000
Тепер віднімемо 18,300 з обох сторін, щоб ізолювати x:
x = 20,000 - 18,300
x = 1,700

2. 75,900 - y = 45,000 + 5,000
Спростимо спочатку праву сторону, додавши 45,000 і 5,000:
75,900 - y = 50,000
Тепер віднімемо 75,900 з обох сторін, щоб ізолювати y:
-y = 50,000 - 75,900
-y = -25,900
Щоб отримати значення y, помножимо обидва боки на -1:
y = 25,900

Отже, x = 1,700 і y = 25,900.
Отвечает Коростынский Слава.

x = 1,700

y = 25,900