Розв'яжи рівняння: a) 4,68: x = 2,6; б) 32y = 332,8; в) x + 5,48 = 78,8; г) 98,7 - у = 60,7; г)

с: 340 = 202; д) с - 0,79 = 5,43. допоможіть пжжжжжжжжж

Ответы на вопрос

Отвечает Хребтищева Соня.

Ответ: a) 4,68 / x = 2,6

Щоб знайти значення x, поділимо 4,68 на 2,6:

x = 4,68 / 2,6 ≈ 1,8

б) 32y = 332,8

Щоб знайти значення y, поділимо 332,8 на 32:

y = 332,8 / 32 ≈ 10,4

в) x + 5,48 = 78,8

Щоб знайти значення x, віднімемо 5,48 від 78,8:

x = 78,8 - 5,48 = 73,32

г) 98,7 - у = 60,7

Щоб знайти значення у, віднімемо 60,7 від 98,7:

у = 98,7 - 60,7 = 38

г) с / 340 = 202

Щоб знайти значення с, помножимо 340 на 202:

с = 340 * 202 = 68,680

д) с - 0,79 = 5,43

Щоб знайти значення с, додамо 0,79 до 5,43:

с = 5,43 + 0,79 = 6,22