Спростити вираз 6(2а-б+4)Поможіть будь ласка ​


Ответы на вопрос

Отвечает Кокорина София.

Ответ:

12a - 6b + 24

Пошаговое объяснение:

6(2a-b+4) = 12a - 6b + 24

Щоб помножити одночлен на многочлен, треба помножити цей одночлен на кожну частину многочлена, а отримані добутки додати:

a(b+c) = ab + ac