Один з доданків дорівнює 56 і становить доданок. 7 - 9 суми. Знайди другийсрочнр дам 30 балов​


Ответы на вопрос

Отвечает Мелисова Маржан.

Ответ:

другий доданок дорівнює -58.

Пошаговое объяснение:

Давайте позначимо другий доданок як "x". Ми знаємо, що один з доданків дорівнює 56, і цей доданок становить різницю 7 і 9:

56 + x = 7 - 9

Спочатку віднімемо 9 від 7:

56 + x = -2

Тепер віднімемо 56 з обох боків:

x = -2 - 56

x = -58

Отже, другий доданок дорівнює -58.