Помогите пжжжж 20 баллов Өрнекті көпмүшеге түрлендіріңіз (а + 6)2 – 2a(3-2а) a=3 болғанда мәнді

табыңыз.

Ответы на вопрос

Отвечает Беспутин Владислав.

Ответ:

(а+6)2-2а(3-2а)=(3+6)2-2×3(3-2×3)=18-6×(-3)=18+18=36

ОТВЕТ : 36