68. 1) у = 25 болғанда 13y + 244 + 24y - 67; 17 болғанда 48m - 13m + 876; 2) m = = 23 болғанда 19х

+ 457 + 39x - 278; 4) m 421 болғанда 75 + 36m + 27 + 64m; 5) x = 73 болғанда 35х + 204 + 66x - 199; = 3) x = = 6) а = 39 болғанда 26а + 421 + 74а - 241 өрнегінің мәнін табыңдар. -​

Ответы на вопрос

Отвечает Красиловская Лена.

Ответ:

13*25+244+24*25-67=325+244+600-67=1102

48*17-13*17+876=816-221+876=1471

19*23+457+39*23-278=437+457+897-278=1513

75+36*421+27+64*421=75+15156+27+26944=42202

35*73+204+66*73-199=2555+204+4818-199=7378

26*39+421+74*39-241=1014+421+2886-241=4080

Пошаговое объяснение:

Отвечает Адылов Эмил.

Ответ:

13*25+244+24*25-67=325+244+600-67=110

48*17-13*17+876=816-221+876=1471

19*23+457+39*23-278=437+457+897-278=1513

75+36*421+27+64*421=75+15156+27+26944=42202

35*73+204+66*73-199=2555+204+4818-199=7378

26*39+421+74*39-241=1014+421+2886-241=4080

Пошаговое объяснение: