Потяг проїхав 238 км за 3,4 год. Яку відстань він проїде за 5,5 год. з тією самою швидкістю?​


Ответы на вопрос

Отвечает Коломиец Екатерина.
238:3,4=70(км/год)-швидкість поїзда
70*5,5=385(км)-проїхав за 5,5 год
Відповідь: 385 км