Х - 7/9 = 8/9 РЕШИТЕ МЕГА СРОЧНО ДАМ 10


Ответы на вопрос

Отвечает Дикий Саша.

Відповідь:

X = 5/3.

Покрокове пояснення:

X - 7/9 = 8/9.

Додамо 7/9 до обох боків рівняння, щоб виділити X:

X - 7/9 + 7/9 = 8/9 + 7/9.

Спростимо обидва боки:

X = (8/9) + (7/9).

X = 15/9.

Тепер ми можемо спростити дріб 15/9, розділивши чисельник і знаменник на їхній найбільший спільний дільник, який є 3:

X = (15/3) / (9/3).

X = 5/3.